To już kolejny raz, kiedy nasze Schronisko Młodzieżowe w Jaworze gościło siatkarki I ligi rozgrywek krajowych.

W miniony weekend do Jawora przyjechały zawodniczki Wielickiego Towarzystwa Sportowego Solna Wieliczka, aby zmierzyć się w potyczkach ligowych z rodzimą drużyną – Olimpia Jawor. Przebieg meczu był bardzo emocjonujący i niestety mimo wielkich starań, jaworskie siatkarki ostatecznie przegrany z zawodniczkami z Wieliczki.

W tym sezonie już kilka grup sportowych z różnych stron Polski, a także uczestników wydarzeń rekreacyjnych nawet zza sąsiedniej granicy, zaszczyciło nas swoją obecnością i wybrało nocleg właśnie w naszym obiekcie. Mamy ogromną satysfakcję, że przygotowana przez nas oferta znajduje odbiór na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Zachęcamy organizatorów wydarzeń na terenie Jawora oraz ich gości do korzystania z naszych usług. Do dyspozycji mamy łącznie 63 miejsca noclegowe w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami (parking, winda, Wi-Fi, kuchnia samoobsługowa lub możliwość zamówienia wyżywienia przygotowywanego na miejscu dla grup zorganizowanych, dostęp do sal dydaktycznych i konferencyjnych, wypożyczalnia rowerów, itd.). Wszystko to w wysokim standardzie i atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 76 870-88-86, schroniskojawor@gmail.com