Gościliśmy młodych sportowców

Wznowione w Polsce rozgrywki sportowe w wielu dyscyplinach ponownie dają kibicom i miłośnikom wiele emocji i rozrywki, szczególnie po okresie wielomiesięcznego przestoju podyktowanego obostrzeniami sanitarnymi. Przykładem jest np. zorganizowany w miniony weekend w Jaworze turniej siatkówki żeńskiej, na który zjechały się drużyny z Polski.

W naszym Schronisku Młodzieżowym w Jaworze mieliśmy przyjemność gościć zawodników ENEA Energetyk Poznań (na zdjęciu) oraz drużynę z Sosnowca – Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki ”Płomień”. Zmierzyły się one w turnieju z naszą lokalną Olimpią Jawor. Piątkowy mecz przeciwko poznańskiemu Energetykowi zakończył się wynikiem 1:3 dla drużyny z Wielkopolski. Drużynę Volley II Wrocław, Olimpijki pewnie pokonały 3:0. Natomiast niedzielne, bardzo wyrównane spotkanie przeciwko ekipie z Sosnowca zakończyło się po przegranym 14:16 tie break’u wynikiem 2:3. Zawodniczki z Olimpii udowodniły, że są klasowym zespołem i nawet w walce z jednymi z najlepszych drużyn w kraju, nie odpuszczają żadnego seta, zostawiając swoje serce i pot na parkiecie, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Wracając do kwestii logistyczno-noclegowych, warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy grupy spoza naszego regionu wybierają nocleg właśnie w naszej jednostce, dlatego cieszymy się, że nasza oferta pobytu trafia do najróżniejszych grup odbiorców, a szczególnie, gdy jest to tak uzdolniona sportowo młodzież.

Przy okazji zachęcamy wszystkie podmioty organizujące wydarzenia w Jaworze lub jego okolicy, do korzystania z naszych usług.

Do dyspozycji gości mamy łącznie 63 miejsca noclegowe w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami (parking, winda, Wi-Fi, kuchnia samoobsługowa lub możliwość zamówienia wyżywienia przygotowywanego na miejscu dla grup zorganizowanych, dostęp do sal dydaktycznych i konferencyjnych, wypożyczalnia rowerów, itd.). Wszystko to oczywiście w atrakcyjnych cenach. Zapytaj o szczegóły tel. 76 870-88-86, schroniskojawor@gmail.com