Koncert „Już nie zapomnisz mnie” z Tomaszem Ryszardem Stockinger oraz Stefanem Feliksem Gąsieniec

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych gości oraz wszystkich zainteresowanych do Teatru Miejskiego w Jaworze w dniu 13.10.2019 r. gdzie odbędzie się koncert „Już nie zapomnisz mnie” z Tomaszem Ryszardem Stockinger oraz Stefanem Feliksem Gąsieniec.

Tomasz Stockinger ukończył PWST w Warszawie w 1978 r., od tego czasu nieprzerwanie związany z teatrem,kinem,telewizją, a także estradą jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy, goszcząc też na wielu innych polskich scenachw repertuarze teatralnym i muzycznym.

Stefan Gąsieniec – kompozytor, aranżer muzyczny, pianista, menedżer kultury. Wyróżniony w roku 2010 Nagrodą Specjalną Ministra Kultury Bogdana Zdrojewskiego za nieoceniony wkład w rozwój polskiej kultury. Skomponował, zaaranżował i wyprodukował muzykę do solowego albumu Krzysztofa Cugowskiego pt. „Przebudzenie”. Równorzędnie koncertuje jako
pianista w Polsce i za granicą z gwiazdami światowego jazzu takimi jak : Fuasi Abdul Khaliq (USA), Kenny Martin(USA), Daniel Allen (Cuba), Siggy Davis (USA), Nirankar Khalsa (USA), Tony Hurdle (USA) i innymi.

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszych usług noclegowych zarówno w Powiatowych Zespole Schronisk Młodzieżowych, jak i w Centrum Edukacji Ekologicznej i Wulkanizmu – Pałacyk w Muchowie.