Konkurs rowerowo-fotograficzny

➡️ KONKURS – ZDOBĄDŹ DARMOWE KUBKI TERMICZNE
📍 Schronisko Młodzieżowe w Jaworze ma miłą niespodziankę na zakończenie tego lata i chce sprawić miły prezent miłośnikom zwiedzania Krainy Wygasłych Wulkanów oraz jednocześnie sympatykom jazdy na „dwóch kółkach“ 

📍 Zapraszamy do udziału w rowerowo-fotograficznym konkursie.
Dla pierwszych 10 osób mamy do przekazania stylowe kubki termiczne, a dla 10 pozostałych niesamowite publikacje na temat atrakcji geologicznych Krainy Wygasłych Wulkanów oraz powiatu jaworskiego.

📍 Konkurs ma na celu zachęcenie mieszkańców i turystów do aktywnego wypoczynku i poznawania uroków Gór i Pogórza Kaczawskiego, a także promocję walorów przyrodniczych, historycznych i rekreacyjnych tego obszaru.

➡️ Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? ✅
To banalnie proste. Wrzuć zdjęcie w komentarzu pod oryginalnym naszym postem (profil Schroniska Młodzieżowego w Jaworze na FB), na którym pokażesz jak spędzasz aktywnie czas wolny na rowerze, zwiedzając Krainę Wygasłych Wulkanów. Podpowiadamy, że na obszar ten składa się m. in. teren powiatu jaworskiego, złotoryjskiego. Zdjęcie może przedstawiać zarówno jedną osobę, jak i grupę turystów na rowerach wśród, której znajduje się autor nadesłanego zdjęcia.
W przypadku tego akurat konkursu ważniejsze jest pokazanie aktywności ruchowej, chęci przemieszczania się po atrakcjach zlokalizowanych na tym obszarze (kulturowych, historycznych, przyrodniczych, itd.), a nie same walory estetyczne zdjęcia, tak więc może być ono wykonane chociażby telefonem komórkowym. Z uwagi na charakter konkursu, nie jest powoływana żadna
Komisja do oceny zamieszczonych przez Was zdjęć.

➡️ Konkurs trwa do 31 sierpnia 2020 roku (do północy). Udział w nim może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Wakacje powoli dobiegają końca, a taki kubek termiczny wzbogacony niesamowitymi publikacjami będzie idealnym i funkcjonalnym gadżetem na chłodniejsze jesienne i zimowe wycieczki. Odbiór gadżetów możliwy będzie w siedzibie naszego Schroniska przy ul. Starojawroskiej 7.

📍 Przy okazji chcielibyśmy również przypomnieć o funkcjonującej w naszym Schronisku Młodzieżowym w Jaworze Wypożyczalni Rowerów i Kijów Nordic Walking. Do dyspozycji gości oddaliśmy aż 23 rowery w różnych rozmiarach, z pełnym wyposażeniem oraz 20 kompletów do uprawniania Nordic Walking. Chętnych do skorzystania z tego sprzętu zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do niedzieli pod nr tel. (76) 870 88 86.