Oficjalne otwarcie sezonu rowerowego

Zazwyczaj oficjalne otwarcie sezonu rowerowego przypada na przełom marca/kwietnia, kiedy to na dobre żegnamy zimę, w tym roku niestety przez obostrzenia związane z koronawirusem, musieliśmy poczekać z tym niemalże do lata, ale w końcu możemy potwierdzić, TAK sezon rowerowy trwa w już pełni.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć turystów z Poznania i Olsztyna, którzy wybrali właśnie nasze usługi wypożyczalni rowerów, do zwiedzania naszego pięknego regionu⛰. Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy doskonale przygotowane i wyposażone rowery, w tym m. in. w kaski, kamizelki odblaskowe, pompki, zapięcie do roweru, koszyk turystyczny, a nawet fotelik dziecięcy. Łącznie dysponujemy 23 rowerami w różnych rozmiarach.?

➡️A co daję nam jazda na rowerze❓?
Zarówno panie jak i panowie oprócz spalania kalorii docenią to, jak pod wpływem regularnych przejażdżek modeluje się ich sylwetka. Najszybciej rozwiną się mięśnie czworogłowe ud, trójgłowe łydki i pośladki. Ponadto zwiększa się pojemność płuc, krew jest lepiej dotleniona, zwiększa się pojemność wyrzutowa serca oraz jego objętość.

Jazdę rowerem polecamy wszystkim tym, którzy:
✅rozpoczynają swoją przygodę ze sportem,
✅chcą zrzucić zbędne kilogramy,
✅ wymodelować sylwetkę,
✅ poprawić kondycję,
✅ kochają ruch na świeżym powietrzu i obcowanie z przyrodą.

➡️Trzeba jednak pamiętać o jednym – to uzależnia. Szukasz odpowiedniego roweru by zacząć pracować nad swoim organizmem? Zajrzyj do nas, mamy rowery męskie, damskie i dla dzieci.

—————————-
Kontakt
Schronisko Młodzieżowe w Jaworze
ul. Starojaworska 7, 59-400 Jawor
tel. 76 870 88 86
e-mail: schroniskojawor@gmail.com