Inkubator turystycznyRozpoczynasz działalność społeczną lub gospodarczą związaną z szeroko pojętą turystyką i jej obsługą? Jesteś „raczkującym” podmiotem w tej branży? Szukasz wsparcia merytorycznego, logistycznego i organizacyjnego? Trafiłeś w dziesiątkę – nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

W dobie epidemii COVID-19 organizacje działające na niwie turystyki najbardziej dotkliwie odczuły skutki tej trwającej od ponad roku sytuacji. Zarówno istniejące od lat jak i nowo powstające firmy lub organizacje pozarządowe, które dopiero decydują się wejść na ten rynek, wymagają szczególnej pomocy w starciu obecnymi z trudnościami.

Chcemy tę pomoc zapewnić, proponując szeroką ofertę usług i współpracy nowopowstającym lub rozwijającym się podmiotom społecznym oraz gospodarczym, których cele i zadania związane są z szeroko pojętą turystyką i krajoznawstwem. 🏨🏕🗺

 

W ramach Inkubatora Turystycznego:

🔵 Udostępniamy w korzystnych cenach wyposażone lokale biurowe (od 300 zł/m-ąc, w tym media), a także sale szkoleniowe i konferencyjne do prowadzenia działalności oraz organizacji przedsięwzięć.
🔵 Umożliwiamy dwustronną współpracę na zasadzie thinktanku i partnerskich realizacji inicjatyw i projektów, w tym WPÓLNEGO APLIKOWANIA O ŚRODKI ZEWĘRZNE.
🔵 Pomagamy PROMOWAĆ NOWE USŁUGI TURYSTYCZNE i sprzedaż produktów regionalnych.
🔵 Kontaktujemy ze sobą podmioty w celu utworzenia sieci współpracy lub pomagamy w dołączeniu do już istniejących (np. Kaczawska Sieć Współpracy).🌐
🔵 Udzielamy wsparcia w ORGANIZACJI LOKALNYCH WYDARZEŃ np. spełnienia warunków technicznych i sprzętowych, zapewnienia noclegu🛏 dla grup czy wyżywienia🍽, poprzez udostępnienie lokalu🏢, itd.

🔵 Pomagamy sięgnąć po środki publiczne na uruchomienie własnej działalności turystycznej.

Szczególnie zależy nam na podjęciu współpracy z przewodnikami turystycznymi, pilotami wycieczek, operatorami i pośrednikami turystyki, organizatorami imprez turystycznych, itd.

Z chęcią wsparciem obejmiemy również wytwórców produktów regionalnych, rękodzielników, organizatorami warsztatów i szeroko pojętych usług okołoturystycznych oraz promujących region. Dotyczy to również organizacji pozarządowych, które stawiają sobie za cel rozwój turystyczny i popularyzację krajoznawstwa na tym terenie.

Na początek Inkubator Turystyczny obejmuje 3 wyodrębnione, świeżo odremontowane i częściowo wyposażone pomieszczenia w Schronisku o powierzchni ok. 17m2 każde, z dostępem indywidualnie do własnych sanitariatów.
Szczegółowe warunki współpracy określać będzie długoterminowa umowa.
Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z Regulaminem oraz złóż wniosek na formularzu.📝

Termin pierwszego naboru: do dnia 31.03.2021 r.

W obiekcie dostępne są:

🟠 sale konferencyjno-dydaktyczne oraz sale wypoczynku z infrastrukturą,
🟠 ponad 60 miejsc noclegowych z łazienkami i TV, Wi-Fi,
🟠 bezpieczny parking i winda gwarantująca dostęp do obiektu także dla osób niepełnosprawnych,
🟠 wyżywienie przygotowywane na miejscu lub możliwość skorzystania z kuchni samoobsługowej,

🟠 wypożyczalnię rowerów 🚲(23 szt.) i kijów nordic walking (20 kpl.)

Zapraszamy do kontaktu:
🏨 Schronisko Młodzieżowe w Jaworze przy
ul. Starojaworskiej 7.
📧schroniskojawor@gmail.com,
☎️505-627-150.