Pod namiotem czy w schronisku

Wakacje tuż tuż, a jest to czas zasłużonego odpoczynku. Miłośnicy natury cenią sobie wyprawy pod namioty, zapewnia to również dużą mobilność w przemieszczaniu się i może przyczynić się również do nieoczekiwanych przygód. Wybierając jednak tę opcję wypoczynku, należy wyposażyć się w ciepły śpiwór oraz środek na komary i inne owady. Pogoda również może nie dopisać, dlatego też nasz namiot powinien być odpowiedni do tego typu wypraw.

Inni cenią sobie wygodę i komfort, decydując się na pobyt w schronisku. Dzięki wcześniejszej rezerwacji mają gwarancję, że jak przybędą nie spędzą nocy pod gwiazdami. Mają również do dyspozycji atrakcje jakie oferuje im dane schronisko. Często decydują się na opcję full ze śniadaniem, obiadokolacją. Są też miłośnicy, którzy decydują się na sam nocleg, a wyżywienie dają im okoliczne restauracje, w których można spróbować wielu najróżniejszych smaków.

Jako Schronisko Młodzieżowe znajdujące się w Jaworze przy ulicy Starojaworskiej 7, oferujemy opcję noclegową w naszym obiekcie dla miłośników wygód, którzy pragną skorzystać z dostępnych na Pogórzu Kaczawskim licznych warsztatów i zajęć rękodzielniczych. Zapytaj o szczegóły w naszej recepcji.

W celu wcześniejszej rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 76-870-88-86, 505-627-150 bądź e-mailowy schroniskojawor@gmail.com

Dysponujemy 63 miejscami noclegowymi w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami (TV, internet WI-FI, winda, miejsce parkingowe, dostęp do sali konferencyjnej, kuchni samoobsługowej lub zamówienia na miejscu śniadań i obiadokolacji dla grup zorganizowanych)