POWIATOWY ZESPÓŁ SCHRONISK MŁODZIEŻOWYCH W JAWORZE GOŚCI ARTYSTÓW CASTLE PARTY BOLKÓW 2019!

Jak co roku w najbliższy weekend (11 – 14 lipca) w zamku w Bolkowie odbędzie się jedna z najbardziej oryginalnych imprez artystycznych w Polsce! Mowa tutaj o Castle Party. Jest to pełen klimatu i wieloletniej historii festiwal, zrzeszający fanów muzyki alternatywnej z całego świata.

Po raz pierwszy odbył się w 1994 roku w zamku Grodziec, jednak ze względu na ogromne zainteresowanie został przeniesiony do XIII – wiecznego zamku w Bolkowie. Od tego momentu, przez kilka dni w roku, na ulicach Bolkowa możemy spotkać przedstawicieli tej jakże oryginalnej i zróżnicowanej subkultury.

My natomiast w Naszym Schronisku w Jaworze mamy okazję gościć artystów, którzy pojawią się na scenie podczas festiwalu! Będą to między innymi takie zespoły jak : Blitzkrieg, Żywiołak, Darkher czy Dawn of Ashes. Dla mniej wtajemniczonych podpowiadamy, że zespoły te są klasykami w gatunku ostrego brzmienia.

Jednocześnie informujemy, że Schronisko Młodzieżowe w Jaworze dysponuje 63 miejscami noclegowymi, składają się na to pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami i bezprzewodowym dostępem do internetu na terenie całego obiektu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych w Jaworze przy ul. Starojaworskiej 7, 59-400 Jawor.

W przypadku wyrażenia chęci rezerwacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 76 870 88 86,  505 627 150 lub poprzez e – mail schroniskojawor@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/castlepartyfestival/