„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie” (Mark Twain).

Znając wartość informacji w obecnych czasach, Schronisko Młodzieżowe w Jaworze nieustannie promuje swoją ofertę noclegową zarówno w najbliższej okolicy, jak i całej Polsce. Bez tych działań mamy dużo mniejsze szanse na dotarcie do nowych osób i zachęcenie kolejnych gości do wizyty na Ziemi Jaworskiej. Chcemy sprawić, by nasz obiekt turystyczny stał się rozpoznawalną marką na lokalnym rynku, a turysta zainteresował się pobytem w naszym ośrodku – oczami wyobraźni widział, że właśnie u nas będzie się czuł dobrze.

Pragniemy podzielić się z Wami działaniami , które podejmujemy. Wierzymy, że nawet w trudnej pandemicznej sytuacji, jakiej doświadczamy, przyniosą one rezultaty, a nasze noclegi przyciągną jeszcze większą liczbę turystów pragnących poznać uroki Jawora i Pogórza Kaczawskiego.

Nasza oferta dostępna jest na wielu serwisach internetowych, w tym na popularnym portalu www.nocowanie.pl. Jesteśmy obecni w społeczności Facebooka, co pozwala nam na bieżące reagowanie na Wasze oczekiwania. Dostrzegamy również zalety w tradycyjnych formach reklamy i zawsze dbamy o wystarczający nakład ulotek, którą każdy może zabrać do kieszeni. Wysyłamy setki listów, e-maili i na tym nie poprzestajemy.

Najświeższa nasza akcja dotyczy jaworskiej przestrzeni publicznej- rozwiesiliśmy siedem BANERÓW REKLAMOWYCH, które widoczne są z dużej odległości w miejscach, gdzie ruch mobilny oraz pieszy jest największy. W ten sposób możemy zaprezentować nasz ośrodek, usługi oraz promocyjne ceny, które oferujemy odwiedzającym. Wierzymy, że będą one dużą zachętą do obdarowania nas zaufaniem, co jest dla nas najważniejsze.