odnowiona sala Schroniska Młodzieżowego w JaworzeW ostatnim czasie sala Schroniska Młodzieżowego w Jaworze służąca nam dotychczas jedynie do organizacji spotkań i konferencji odsłoniła swoje nowe oblicze.

Kolorystyka miejsca zmieniła się diametralnie – świeża biel ścian i elegancko kontrastujące z nią szarości tekstyliów (zasłon oraz pokrowców na krzeseł) nadają miejscu nowoczesnego charakteru. Natomiast piękne ryciny autorstwa pani Honoraty Kulig, przedstawiające panoramę Jawora, zamek w Bolkowie czy Pałacyk w Muchowie podkreślają odwołanie do tradycji i historii regionu. Czas spędzony w tym artystycznym klimacie zachęca do odwiedzenia zilustrowanych urokliwych zabytków powiatu jaworskiego. Dodajmy, że aktualnie trwa intensywny proces aplikowania o środki zewnętrzne na dalsze doposażenie obiektu, w tym elementy dydaktyczne i naukowe w ramach m. in. Regionalnej Sali Konferencyjnej oraz poszukiwania osoby pełniącej funkcję Przewodnika Miejskiego/Terenowego.

Przestrzenny lokal wyposażony jest w stoły, krzesła, wieszaki na ubrania, itd. Do dyspozycji osób i podmiotów zainteresowanych wynajmem tej sali, przekazujemy profesjonalny sprzęt audiowizualny: projektor, ekran, laptop. Udostępniamy również tablicę flipchart oraz inne niezbędne akcesoria służące właściwej organizacji warsztatów, spotkań, w tym wizyt np. środowisk turystycznych, sportowych.

Warto dodać, iż obiekt wyposażony jest windę osobową oraz duży parking dla samochodów i autokarów. Istnieje także możliwość zamówienia wyżywienia lub serwisu kawowego na miejscu, a po udanym spotkaniu cała grupa może udać się na wycieczkę rowerową, korzystając z prowadzonej przez nas Wypożyczalni Rowerów i Kijów Nordic Walking.

Lokalizacja w centrum Jawora, przedstawiona infrastruktura wewnętrzna oraz przestrzeń czyni to miejsce idealnym do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji lub innych przedsięwzięć. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu oraz wysoki standard obsługi:

– 60 zł /h – Konferencyjna Sala Regionalizmu
– 40 zł /h – sala dydaktyczna

Warto dodać, że grupy korzystające z naszych usług noclegowych, a liczące powyżej 15 osób, mogą korzystać ze wszystkich naszych sal bezpłatnie: Konferencyjna Sala Regionalizmu, Sala dydaktyczna, Sala zabaw i Integracji
Obiekt spełnia wszystkie wymagania sanitarne podyktowane zagrożeniom związanym COVID-19.

Zainteresowane osoby / podmioty zapraszamy do współpracy oraz kontaktu: tel. 76 870-88-86, schroniskojawor@gmail.com.