Schronisko Jawor

CENNIK OPŁAT

za usługi świadczone w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych w Jaworze

SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE KAT. I W JAWORZE

I. Zorganizowane grupy wycieczkowe (zielone szkoły, zajęcia studenckie, obozy sportowe, itp.)

(dobowa stawka opłaty zawiera opłatę za ręczniki i pościel, zapewniamy bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu, parking wliczony w cenę przy budynku oraz bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej z projektorem i ekranem)

Lp.Osoby uprawnione do korzystania z usługStawka opłaty od osoby za dobę pobytu (brutto – zł)Ilość i rodzaj pokoju
1.Dzieci, młodzież szkolna i akademicka4012 pokoi(1-osobowych z łazienkami)
21 pokoi (2- osobowe z łazienkami)
3 pokoje (3-osobowe z łazienkami)
pokoje wieloosobowe (bez łazienki)

II. Pozostałe osoby, turyści indywidualni

(dobowa stawka opłaty zawiera opłatę za ręczniki i pościel, zapewniamy bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu oraz bezpłatny parking przy budynku)

Lp.Rodzaj pokojuStawka opłaty
od osoby za dobę pobytu 
(brutto – zł)
Ilość pokoi
1.Pokój(1–osobowy z łazienką)7012
2.Miejsce w pokoju
(2-osobowym z łazienką)
6021
3.Miejsce w pokoju
(3- osobowym z łazienką)
553
4.Miejsce w pokoju wieloosobowym
(bez łazienki)
402
  1. Członkowie PTSM I PTTK z aktualnymi legitymacjami, uprawnieni są do korzystania ze stawek zawartych w pkt. I.
  2. W przypadku pobytu ponad 3 doby lub grupy zorganizowanej powyżej 12 osób, opłaty określone w pkt. II. mogą być obniżone do 20%, liczone od 1 dnia pobytu. Pobyt może mieć charakter przerywany.
  3. W przypadku pobytu grupy zorganizowanej powyżej 12 osób na okres ponad 21 dni, opłaty określone w pkt. II mogą być obniżone powyżej 20% po uzyskaniu zgody Zarządu Powiatu.
  4. W przypadku osób w wieku do 4 lat, obowiązuje zwolnienie z opłaty noclegowej pod warunkiem korzystania podczas noclegu z łóżeczka dostawianego lub jednoczesnego korzystania z łóżka rodzica/opiekuna.
  5. Dla pobytu rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 10 lat, pobierana jest opłata za nocleg za dziecko w wysokości 80% ceny za dobę za każdy dzień pobytu. Zniżka nie dotyczy pobytu dziecięcych grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola, itd.)
  6. W przypadku grup zorganizowanych stanowiących dzieci, młodzież szkolną i akademicką oraz grupy turystyczne, obowiązuje zwolnienie z opłaty za nocleg dla jednej osoby, przypadające na 15 pozostałych osób korzystających z tych usług.
  7. W przypadku pobytu grup zorganizowanych powyżej 12 osób zapewniamy bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej lub sali edukacyjnej.