Pierwszy prawdziwie ciepły i zachęcający do wycieczek weekend wiosenny za nami. A w dodatku 8 maja , czyli w minioną sobotę, weszły w życie przepisy łagodzące obostrzenia związane z epidemią COVID-19 i uwalniające ruch turystyczny. W tak pięknych okolicznościach tym bardziej miło nam poinformować wszystkich obieżyświatów o możliwości odwiedzenia atrakcji turystycznych Ziemi Jaworskiej, w tym Jawora i Bolkowa oraz całej Krainy Wygasłych Wulkanów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej Schroniska Młodzieżowego w Jaworze. Czekamy na wszystkich spragnionych podróży🏞🚲, szczególnie na rodziny z dziećmi, uczniów, młodzież szkolną i akademicką oraz sportowców. Lokalizacja naszej placówki w ścisłym centrum miasta pozwala na szybki i łatwy dostęp do najważniejszych zabytków Jawora (w tym Kościoła Pokoju) oraz głównych szlaków turystycznych Powiatu Jaworskiego.

Nasza oferta:
📌miejsca noclegowe w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami oraz TV i WI-FI
📌parking, winda
📌dostęp do kuchni samoobsługowej lub możliwość zamówienia wyżywienia przygotowywanego na miejscu dla grup zorganizowanych
📌dostęp do sal dydaktycznych i konferencyjnych
📌sala gier i zabaw
📌wypożyczalnia rowerów, kijów do nordic walking

📌wysoki standard w atrakcyjnych cenach

Zapraszamy do kontaktu: tel: 76 870-88-86 lub 505-627-150, e-mail: schroniskojawor@gmail.com

Odkryj Jaworskie z nami!
widok na Schronisko Młodzieżowe w Jaworze z lotu ptaka