grupa rowerzystówJazda na rowerze to przyjemna forma rozrywki oraz aktywności. Wiąże się z wysiłkiem fizycznym wykonywanym na zewnątrz, co jest bardzo pozytywnym aspektem tejże formy ruchu. Niektórzy traktują jazdę na rowerze treningowo, inni żeby dojeżdżać w ten sposób codziennie do pracy czy szkoły, a jeszcze inni korzystają z rowera „dorywczo”, organizując rekreacyjną weekendową wycieczkę dla całej rodziny.

W dzisiejszych czasach w dobie internetu i nowoczesnych urządzeń technologicznych coraz częściej zapominamy o ruchu na świeżym powietrzu, który wspiera nasze zdrowie i odporność oraz przyczynia się do poprawy samopoczucia. Dlatego tym bardziej cieszy każdy nowy „zapaleniec”, porzucający komputer lub telewizor na rzecz aktywności outdoorowych.

Pogoda aktualnie nas nie rozpieszcza, ale niebawem powinno się to zmienić, bo już maj za pasem. Wiele osób sięgnie po swoje jednoślady lub będzie rozglądało się za tym sprzętem. Może część z nas jeździ już bicyklem niezależnie od aury. Jeśli jednak nie posiadasz roweru, a planujesz wybrać się na wycieczkę rowerową, albo potrzebujesz dodatkowego sprzętu, skorzystaj z naszej wypożyczalni rowerów znajdującej się przy Schronisku Młodzieżowym w Jaworze.

Posiadamy flotę wygodnych i świetnie przygotowanych jednośladów. Łącznie 23 sztuk rowerów damskich i męskich, dostosowanych zarówno dla młodzieży i dla dorosłych. Rowery wyposażone są w kaski oraz kamizelki odblaskowe, zapięcia, koszyki, pompki.

Dodatkowe wyposażenie: foteliki dla dzieci – 2 szt. Cena: 2 zł za godzinę.

W ofercie mamy również wypożyczenie kijków do nordic walking -1 zł/godz.
Jest możliwość przechowania własnego sprzętu oraz bagażu we skazanym miejscu w schronisku (rower, bagaż) -2 zł/godzina.
Zapraszamy do kontaktu: tel. 76 870 88 86 lub 505 627 150, e-mail: schroniskojawor@gmail.com.