U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Mamy przyjemność poinformować, że Schronisko Młodzieżowe w Jaworze dołączyło do programu Polski Bon Turystyczny i już pierwsi turyści goszczący w tym miejscu mieli możliwość realizacji swoich płatności przy pomocy tego narzędzia.

Czym jest BON TURYSTYCZNY?

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Aby zapłacić bonem za usługę turystyczną, trzeba podać specjalny numer (kod obsługi płatności), a następnie jednorazowy kod potwierdzający płatność bonem, przesłany SMS-em na numer telefonu komórkowego (podany na PUE ZUS przy aktywacji bonu). Brzmi nieco skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest to bardzo prosta procedura (CZYTAJ WIĘCEJ)

Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów.

Możesz płacić bonem wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż do 31 marca 2022 roku. Macie mnóstwo czasu, by cieszyć się wspólnymi wyjazdami!
———————————————-
Zachęcamy do kontaktu:

Schronisko Młodzieżowe w Jaworze
ul. Starojaworska 7, 59-400 Jawor
tel. (76) 870 88 86, e-mail: schroniskojawor@gmail.com

Warunki pobytu: pokoje 1-2-3 osobowe z łazienkami, w pełni umeblowane. Wyposażenie zawiera również pościel i ręczniki, a w większości pokoi dostępny jest także TV. Ponadto w obiekcie dostępne jest dla klientów WI-FI, winda, kuchnia samoobsługowa, bezpłatny parking, wypożyczalnia rowerów i kijów nordic walking. Warto również dodać, że nasze Schronisko jest także w pełni przyjazne dla zwierząt i akceptujemy ich pobyt z właścicielami w naszej placówce. Zapewniamy obsługę 24h/dobę.