Wspieranie polskiej turystyki w roku 2020.◀️

Wspieranie polskich przedsiębiorców w tym sektorze jest bardzo ważne i potrzebne ze względów gospodarczych. Koronawirus spowodował, że wielu przedsiębiorców zmuszonych było na jakiś czas ograniczyć swoją działalność. Równie ciężko przeszła to turystyka.
Ze względu na zagrożenia epidemiologiczne związane z podróżowaniem zagranicznym, dostrzegamy, że te wakacje są i będą w dużej mierze oparte na urlopach krajowych. Polska turystyka jest dobrze zorganizowana i już czeka na turystów przyjezdnych.

W samym Jaworze oraz w promowanej wspólnymi siłami samorządów, organizacji pozarządowych, podmiotów z branży turystycznej – KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW, mamy wiele ciekawych atrakcji dla zwiedzających. Dziś promujemy dostępny Przewodnik GEOPARKU z zamieszczonymi tam 30-ma najciekawszymi atrakcjami w pobliżu naszego miasta Jawora.

▶️ZOBACZ:

https://drive.google.com/file/d/1nUZfvBQqLYugkO36b4CO6nEatxGuaFqK/view?fbclid=IwAR0LzyFJLY2Wollr8KxJf9C_sJ1A1IG_tEiUS2Fe1n6UgiJKUiLcKhIbXG8

Przy okazji zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszym SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM przy ulicy Starojaworskiej 7. Oferujemy opcję noclegową w naszym obiekcie, którzy pragną dodatkowo przy okazji skorzystać m. in.
z dostępnych na Pogórzu Kaczawskim licznych warsztatów i zajęć rękodzielniczych lub też planują samodzielnie zwiedzić ten piękny obszar korzystając z w/w Przewodnika.

Zapytaj o szczegóły w naszej recepcji.
W celu wcześniejszej rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 76-870-88-86, 505-627-150 bądź e-mailowy schroniskojawor@gmail.com

Dysponujemy 63 miejscami noclegowymi w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami (TV, internet WI-FI, winda, miejsce parkingowe, dostęp do sali konferencyjnej, kuchni samoobsługowej lub zamówienia na miejscu śniadań i obiadokolacji dla grup zorganizowanych).