Sala Konferencyjna (Sala Regionalizmu)

Na terenie ośrodka można urządzać również wszelkiego rodzaju spotkania turystyczne, kulturalne, biznesowe w przestronnej, klimatyzowanej sali o powierzchni 104 m2, która mieści nawet ok. 60-70 osób. Można także wynająć projektor i ekran. Sala znajduje się na pierwszym piętrze budynku, ale to nie stanowi problemu dla osób niepełnosprawnych, gdyż można dostać się tam za pomocą windy. Istnienie możliwość wynajmu sali również w weekendy.

Wyposażenie: stoły, ławki, ścianka reklamowa. Na życzenie klientów udostępniamy także wyposażenie do przygotowania serwisu kawowego: warnik, filiżanki, itd. Można też usługę serwisu kawowego oraz poczęstunku zamówić na miejscu (poczęstunek w postaci np. obiadu ustalany indywidualnie z wykorzystaniem podmiotu zewnętrznego, który prowadzi kwestie cateringu w Schronisku).

Cena wynajmu: 60 zł brutto/godz. lub 80 brutto zł/godz. z projektorem i ekranem.

Sala dydaktyczna

Sala dla grupy do 20-22 osób o wymiarach 39 m2 wraz z dostępem do wewnętrznego dodatkowego magazynu w celu przechowywana sprzętu i wyposażenia o wymiarach 13 m2. Sala zlokalizowana na I piętrze obiektu z dostępem do niej także z wykorzystaniem windy. Wyposażona jest w stoły, ławki oraz na życzenie klientów w dodatkowe wyposażenie jak projektor, ekran, flipchart. Istnienie możliwość wynajmu sali również w weekendy.

Jeśli jest taka wola klientów udostępniamy także wyposażenie do przygotowania własnego serwisu kawowego: warnik, filiżanki, itd. Można też usługę serwisu kawowego oraz poczęstunku zamówić na miejscu (poczęstunek w postaci np. obiadu ustalany indywidualnie z wykorzystaniem podmiotu zewnętrznego, który prowadzi kwestie cateringu w Schronisku).

Cena wynajmu: 40 zł brutto/godz.

Sala zabaw i wypoczynku

Pomieszczenie o powierzchni 156 m2 wyposażone w sprzęt i materiały do gier i zabaw, w tym stół do tenisa, stół do bilarda, piłkarzyki, telewizor, gry planszowe oraz wyposażenie do zabaw z małymi dziećmi. Istnieje możliwość organizacji małych wydarzeń z wykorzystaniem tej sali, zajęć świetlicowych, itd.

Cennik: 15 zł brutto /os. za dzień.

Faktury

Nabywca:
Powiat Jaworski
ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor
NIP: 6951525969

Odbiorca:
Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze
ul. Starojaworska 7, 59-400 Jawor

Cennik

Rodzaj proponowanej oferty usługi Stawka opłaty (brutto w zł.) Opis usługi – uwagi
Wynajem sali konferencyjnej z projektorem 80
(za godzinę)
Wynajem sali konferencyjnej lub edukacyjnej z projektorem i ekranem
Wynajem sali konferencyjnej 60
(za godzinę)
Wynajem sali konferencyjnej lub edukacyjnej
Wynajem sali dydaktycznej 40
(za godzinę)
Wynajem sali dydaktycznej mogącej pomieścić ok. 20-22 osób