Wyniki konkursu

➡️KONKURS ROWEROWO-FOTOGRAFICZNY – Wyniki.✅

📍Szanowni państwo, chcemy uprzęjmie poinformować, że nasz konkurs rowerowo-fotograficzny, w którym do wygrania były kubki termiczne, długopisy i publikacje na temat atrakcji geologicznych Krainy Wygasłych Wulkanów dobiegł końca.

Konkurs miał na celu zachęcenie mieszkańców i turystów do aktywnego wypoczynku i poznawania uroków Gór i Pogórza Kaczawskiego, a także promocję walorów przyrodniczych, historycznych i rekreacyjnych tego obszaru.🚴‍♂️⛰🚵‍♂️

➡️Otrzymaliśmy od was dużo pięknych zdjęć jak spędzacie aktywnie swój czas. Mamy szczęście, że nie musimy wybierać zwycięzcy bo byłby to bardzo trudny wybór .
Dlatego radośnie możemy powiadomić, że wszyscy uczestnicy naszego konkursu są zwycięzcami ❗️

📍Od 1 września 2020 w pomieszczeniu recepcji Schroniska przy ul. Starojaworskiej 7 przygotowane są dla uczestników konkursu, książki, kubki termiczne oraz długopisy.

➡️Odebrać można w każdy dzień tygodnia od godz. 7:00 do 20:00

📍Przy okazji chcielibyśmy również przypomnieć o funkcjonującej w naszym Schronisku Młodzieżowym w Jaworze Wypożyczalni Rowerów i Kijów Nordic Walking. Do dyspozycji gości oddaliśmy aż 23 rowery w różnych rozmiarach, z pełnym wyposażeniem oraz 20 kompletów do uprawniania Nordic Walking. Chętnych do skorzystania z tego sprzętu zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do niedzieli pod nr tel. (76) 870 88 86.