Wypożyczalnia rowerów

Jawor – Muchów

Wypożyczenie roweru:

 • 2 zł (za godzinę) – Dla osób korzystających z usług schroniska lub grup wypożyczających więcej niż 12 rowerów
 • 4 zł (za godzinę) – Dla pozostałych osób lub grup wypożyczających mniej niż 12 rowerów

Dysponujemy łącznie 23 rowerami w różnych rozmiarach, przeznaczonymi do jazdy terenowej oraz szosowej. Obecnie 3 rowery dostępne są w Pałacyku w Muchowie oraz pozostałe 20 rowerów czeka na gości w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze.

Rowery z pełnym wyposażeniem zapewniającym bezpieczeństwo i komfort jazdy: kaski, kamizelki, koszyki bagażowe i siedziska dla dzieci. Przy wypożyczalni funkcjonuje serwis rowerowy z narzędziami, z którego goście mogą skorzystać w celu naprawy roweru.

Regulamin wypożyczalni rowerów

 1. Wypożyczane rowery są własnością Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze (PZSM).
 2. Wypożyczany rower jest sprawny technicznie i w takim samym stanie powinien zostać zwrócony do wypożyczalni. Wyposażenie roweru zawarte będzie w protokole przekazania sporządzonym przed jego wypożyczeniem.
 3. Aby wypożyczyć rower należy:– przedstawić dowód osobisty lub dwa inne dokumenty ze zdjęciem,– podpisać Regulamin określający zasady wypożyczenia roweru oznaczając akceptacjęwarunków wypożyczalni,– wnieść opłatę za wypożyczenie roweru.
 4. Zabrania się przekazywania roweru osobom trzecim.
 5. Wypożyczający rower zrzeka się wszelkich roszczeń wobec wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczalni rowerów.
 6. Osoba wypożyczająca rower ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody od momentu wypożyczenia roweru do czasu jego zwrotu i ponosi pełne koszty jego naprawy w przypadku dokonania uszkodzeń.
 7. W przypadku kradzieży roweru wypożyczający ma obowiązek niezwłocznie zawiadomić Policję, a następnie przedstawić w Centrum Edukacji Ekologicznej i Wulkanizmu Pałacyk w Muchowie lub w siedzibie Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze przy ul. Starojaworskiej 7,zaświadczenie o zgłoszone jkradzieży.
 8. Wypożyczający ponosi pełne koszty skradzionego roweru.
 9. Opłata za wynajem roweru pobierana jest z góry, według stawek zawartych w cenniku opłat.
 10. Rowery należy zwrócić do wypożyczalni w deklarowanym i opłaconym terminie.

Wycieczki rowerowe

trasy

Pobierz PDF

Wypożyczalnia rowerów

KONTAKT

Centrum Edukacji Ekologicznej i Wulkanizmu
Pałacyk w Muchowie
Muchów 7, Gmina Męcinka

tel. kom. Schroniska (Muchów) 505 627 076

tel 76 870 89 20