Zabierz swojego pupila ze sobą.

Jedziecie na wypoczynek, nie zapomnijcie o waszych zwierzakach.

W naszym Schronisku Młodzieżowym w Jaworze przyjmujemy gości również ze swoimi pupilami.

Pies jest najlepszym przyjacielem rodziny, zawsze i wszędzie chętnie z nami chodzi nie ważne dokąd, byle by być z nami. Najmniejsze rozstanie, chociażby na weekend jest dla naszego zwierzęcia ciężkim przeżyciem, dlatego zdecydujmy jednak zabrać go ze sobą w podróż.

Niestety jeszcze nie wszędzie można zabrać swojego najlepszego zwierzęcego przyjaciela. Wiele hoteli nie akceptuje pobytu ze zwierzakiem i wtedy pojawia się problem, ponieważ trzeba szukać innego miejsca.

W naszym SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM mieszczącym się przy ul. Starojaworskiej 7, chętnie przyjmujemy gości ze zwierzęcymi członkami rodziny. Jesteśmy tolerancyjni i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Nasi milusińscy na pewno stokroć nam wynagrodzą to, że zabraliśmy ich ze sobą, a podczas pobytu przebywają w tym samym pomieszczeniu co jego właściciel.

Czy duży, czy mały, niezależnie od rozmiarów kochają nas tak samo, więc pomyślmy i o nich przy dokonywaniu rezerwacji w miejsc noclegowego.

W przypadku przyjazdu ze zwierzęciem, wymagane jest własne legowisko i pojemniki na karmę, bez możliwości wprowadzania zwierzęcia do sali konsumpcyjnej.

Schronisko Młodzieżowe w Jaworze dysponuje 63 miejscami noclegowymi w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń(76) 870 88 86

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.