Zakończenie Sezonu Rowerowego w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze!

W miniony weekend, podobnie jak w latach poprzednich, mieliśmy okazję gościć w naszym Schronisku członków Stowarzyszenia Turystyki Rowerowej EKORAMA-LEGNICA oraz rowerzystów z Czech, Ukrainy i Wrocławia, którzy byli organizatorami i jednocześnie uczestnikami Rajdu z okazji 20 rocznicypodpisania umowy partnerskiej Legnica – Drohobycz.

Zakończenie sezonu rowerowego odbyło się w formie spotkania integracyjnego rowerzystów z Polski i zza granicy, podczas którego uhonorowano najaktywniejszych członków Stowarzyszenia.

Działalność Stowarzyszenia EKORAMA – LEGNICA polega na propagowaniu zdrowego stylu życia i rekreacji wśród dorosłych, dzieci i młodzieży poprzez turystykę rowerową, krajoznawstwo oraz wiele innych form aktywności takich jak organizowanie rajdów i obozów na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Wszystkich pasjonatów „dwóch kółek” zapraszamy do odwiedzenia profilu na Facebooku oraz strony internetowej Stowarzyszenia. www.ekorama.legnica.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych w Jaworze. Dysponujemy 63 miejscami noclegowymi, składają się na to pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami i bezprzewodowym dostępem do internetu na terenie całego obiektu. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia sal konferencyjnych, wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walking.

tel. 76 870 88 86, 505 627 150
e – mail: schroniskojawor@gmail.com.